~Angel™

http://gloryangel.pun.pl/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 16-11-2007 21:06:23

arnvald

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 12-11-2007
Posty: 5
Punktów :   

Sojusz i współpraca

Hej wszystkim. Ludzie zaglądajcie na forum i wyrażajcie swoje uwagi. Przynależność do sojuszu to nie tylko fałszywe mniemanie, że nikt was wtedy nie zaatakuje. Musimy także współpracować. To, ze paulus dostał po dupie, to wynik współpracy, i to powinno spotkac każdego kto atakuje bez przerwy członków naszego sojuszu. Piszcie o swoich problemach. Sharky, szefowa czy ja nie możemy bez przerwy patrzeć, kto kogo zaatakował, część rzeczy nam umknie. Sami też niczego nie wskóramy, potrzebna jest współpraca CAŁEGO sojuszu. Kto wie, ze go nie będzie przez jakiś czas niech znajdzie sittera, niech nie będzie farmą dla innych, można zbudować kryjówki, a w nocy wysłac wojsko gdzieś w siną dal, żeby go nie stracić podczas nocnego ataku kogoś silnieszego. I jeszcze jedno: jeśli szefowa prosi o składki na ambasadę, to je dajcie. Zwróćcie uwagę, ze nie rząda ona, że macie dać tyle a tyle, tylko tyle ile kto może. Zwracam się z tym apelem do WSZYSTKICH członków sojuszu. I zaglądajcie na forum. Piszcie. Pokażcie, ze wam zalezy na współpracy.
Pozdrowienia

Offline

 

#2 17-11-2007 17:52:56

QKiKiQ

Administrator

Zarejestrowany: 12-11-2007
Posty: 11
Punktów :   

Re: Sojusz i współpraca

Nawet ja nie ujęłabym tego lepiej, ślicznie. W 100% jestem za. Poza tym chce Podziekować wam za wsparcie, na tym nie korzystam ja lecz tylko i wyłącznie sojusz, pamietajcie o tym. I jeszcze raz dziekuje za To iż jestesmy zajeb.... zgranym sojuszem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.42gdh.pun.pl www.akadeniashibusen.pun.pl www.gim2wswaju.pun.pl www.exilecreeps.pun.pl www.ksmgora.pun.pl